wait لطفا صبر کنید
مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 20 / February
| | 2018 / 20 / February
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:453
0/0 (0)
پارسایی مطرح کرد:
[1396/05/01]

ضرورت ثبت نقل و انتقال خودرو در اسناد رسمی مسلم است  

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه ضرورت ثبت نقل و انتقال خودرو در اسناد رسمی مسلم است، گفت که در صورت نیاز استفساریه ای در این زمینه در مجلس مطرح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت بهرام پارسایی با اشاره به جلسات متعدد کمیسیون اصل نود با نیروی انتظامی و اسناد رسمی مطرح کرد: نتیجه جلسات این بود که نقل و انتقال خودرو باید در اسناد رسمی به ثبت برسد. البته پیش از این رئیس مجلس از معاونت قوانین در این زمینه سوال کرده بود که معاونت قوانین برداشت خود را مطرح کرد و این نظر جایگاه قانونی ندارد.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی یادآور شد: در صورتی که شک و تردیدی درباره نحوه نقل و انتقال خودرو وجود داشته باشد، استفساریه ای را در این زمینه در مجلس مطرح خواهیم کرد. البته این موضوع برای ما روشن است که ثبت نقل و انتقال خودرو در اسناد رسمی ضروری است اما اگر نیاز باشد این استفساریه را مطرح خواهیم کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس همچنین گفت: مشکل فعلی این است که حق دولت از مالیات و عوارض بالاست و این ربطی به دفترخانه ندارد. ما در بودجه 96 پیشنهاد کاهش این مبلغ را داشتیم که با آن موافقت نشد. اما امیدواریم طرحی در این زمینه مطرح شود که این مشکل رفع شود.

برچسب
یادداشت ها
Parameter:266647!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار