wait لطفا صبر کنید
مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 20 / February
| | 2018 / 20 / February
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » سوال و تذکر
بازدید:22
0/0 (0)
[1396/11/04]

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور در روز چهارشنبه 4 بهمن  

 تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور در روز چهارشنبه 4 بهمن به شرح زیر است:

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت نظارت،احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 4 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند به وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص فروش کشت و صنعت کارون و شوشتر را قبل از ارائه نتیجه تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی تخلف دانست.

تذکر آقایان نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه و امیرآبادی نماینده مردم قم ، فرهاد تجری، علیرضا محجوب و علیرضا فرهنگی به وزیر امور خارجه در خصوص اقدام جهت حل مشکل تردد تانکرهای ایرانی به داخل عراق.

تذکر آقایان محمد حسین فرهنگی، نادر قاضی‌پور و احمد امیرآبادی به رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و دارایی و آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت حقوق و مزایا و دستمزد معلمان حق‌التدریس.

تذکر آقای ولی‌الله نانوا کنار نماینده مردم بابلسر به وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی درخصوص اینکه چرا سازمان فنی و حرفه‌ای به وظایف خود در زمینه آموزش نیروهای کار ماهر و ارتقا مهارت فنی نیرو به خوبی و جدیت عمل نمی‌کند؟

تذکر آقای محمد مهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی در خصوص بهره‌برداری  از قطعات تکمیل شده جاده جوکار به تویسرکان و همچنین جاده تویسرکان به کنگاور.

تذکر آقای جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مردم تربت جام به وزیر راه و شهرسازی درخصوص وضعیت نامطلوب ماشین‌آلات راه داری شهرستان ‌های تربت جام، باخرز، بخش محروم صالح آباد.

تذکر آقابی علی اکبری نماینده مردم شیراز به وزیر علوم در خصوص عزل و نصب در دانشگاه‌ها به‌ویژه دانشگاه‌های آزاد شیراز، اعتراض تشکل‌های دانشجویی نگرانی از امنیتی شدن دانشگاه‌ها که نشان دهنده کم رنگ بودن نقش وزیر در تصمیم‌گیری‌ها است.

تذکر جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اینکه به چه دلیل به اینترنت و زیرساخت های مخابرات در روستاها رسیدگی نمی شود، همچنین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم صادرات سیب کشاورزان که موجب کاهش قیمت و ضرر و زیان فراوان به کشاورزان شده، همچنین به رئیس جمهور در خصوص اینکه دلیل بی توجهی به وضعیت روبه گسترش آنفلوانزی مرغی چیست؟

تذکر علی اکبری نماینده مردم شیراز به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت معوقات نیروهای رسمی، مراقبین امتحانات، حق الزحمه پایان نامه ها و پژوهش و اضافه تدریس در سال 96.

تذکر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو به وزیر امور خارجه در خصوص استفاده از همه ابزارهای دیپلماتیک برای جلوگیری از کشتار کردهای سوریه توسط دولت ترکیه.

تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به رئیس جمهور در خصوص اینکه چرا به حضور 70 هزار کودک خیابانی رسیدگی نمی شود.

تذکر نادر قاضی پور، علیرضا محجوب، محمدحسین فرهنگی، اکبر رنجبرزاده و احمد امیرآبادی فراهانی به وزیر امور خارجه در خصوص تحرک دیپلماتیک و پاسخ قاطع به اظهارات نمایندگان کشور آذربایجان.

تذکر علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات، ابراهیم رضایی نماینده مردم خمین به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مدیریت مسائل غیرقابل دفاع در جشنواره تئاتر و موسیقی فجر.

تذکر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز به وزیر نیرو در خصوص واگذاری نیروگاه رامین اهواز به بخش خصوصی.

تذکر شهاب نادری نماینده مردم اورامانات به رئیس جمهور در خصوص اینکه حل مشکل مکتب گلیم و گبه در استان کرمانشاه عزم ملی می خواهد هرچند دستگاه قضائی و استاندار پیگیری هستند که جای تشکر دارد، همچنین به وزیر نیرو در خصوص نبود مدیریت بحران آب.

تذکر محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه علت عدم تدریس زبان کردی مطابق اصل 15 قانون اساسی چیست؟

برچسب
یادداشت ها
Parameter:313541!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار