wait لطفا صبر کنید
مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 20 / February
| | 2018 / 20 / February
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:33
0/0 (0)
امیرحسنخانی در تشریح نشست کمیسیون اصل نود مجلس:
[1396/11/03]

ارائه گزارش کمیته ویژه درباره وضعیت مناطق زلزله‌زده کرمانشاه  

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: حدود 5 سال است که سازمان مدیریت بحران بدون قانون اداره می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: حدود 5 سال است که سازمان مدیریت بحران بدون قانون اداره می‌شود.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز (سه شنبه، 26 دی ماه) کمیسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: در این جلسه گزارشی از مناطق زلزله زده غرب کشور ازسوی رئیس کمیسیون ارائه شد.

نماینده مردم طبس، سرایان، بشرویه و فردوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: داوود محمدی به همراه برخی کارشناسان و نمایندگان مناطق زلزله زده سفری به کرمانشاه داشتند و از نزدیک از مشکلات کار باخبر شده و در جریان امور رسیدگی به زلزله زدگان قرار گرفتند.

وی افزود: گزارش اولیه در جلسه امروز قرائت شد و قرار است سایر نمایندگان عضو نیز گزارش خود را تکمیل کرده که در نهایت در کمیسیون تجمیع شده، به هیأت رئیسه رفته و در صحن علنی قرائت شود.

امیرحسنخانی در ادامه با بیان اینکه سازمان مدیریت بحران 5 سال است که قانونی ندارد، اظهار داشت: سازمان مدیریت بحران به واسطه مصوبه مجلس تشکیل شد و قرار بود قانون نحوه اداره آن به صورت آزمایشی برای 5 سال باشد که در حال حاضر 5 سال است از پایان 5 ساله آزمایشی گذشته است.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قانون سازمان مدیریت بحران باید دائمی شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این سازمان با قانون قبلی هدایت می شود که باید قانون دائمی برای آن مصوب شود.

برچسب
یادداشت ها
Parameter:313157!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار