مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 26 / April
| | 2018 / 26 / April
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:836
0/0 (0)
محمدی مطرح کرد:
[1395/11/06]

400 هزار میلیارد تومان پروژه در سطح کشور نیمه تمام مانده است.  

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آمارها در حال حاضر 400 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید به بخش خصوصی واگذار شود چرا که منابع دولت محدود است.

داود محمدی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد اظهار داشت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه اوقاف امری مهم و ضروری بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی ویژه امسال نبوده و همواره باید مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد تا اقتصاد کشور و استان در برابر دشمنان توانمند و متکی به ظرفیت های داخلی باشد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس آمارها در حال حاضر 400 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید به بخش خصوصی واگذار شود چرا که منابع دولت محدود است.

نماینده مردم قزوین عنوان کرد: در استان قزوین نیز پروژه های نیمه تمام بسیاری وجود داشته که باید با مشارکت دستگاهها و بخش خصوصی به بهره برداری برسد.

محمدی با اشاره به اهمیت بهره گیری از ظرفیت های داخلی کشور خاطرنشان کرد: تقویت تولید داخلی و بهره وری از ظرفیت های موجود از مولفه های اقتصاد مقاومتی بوده که باید در اولویت قرار گیرد و مدیران در این زمینه تمرکز جدی داشته باشند.

شایان ذکر است کارگروه بررسی وضعیت پروژه های عمرانی نیمه تمام کشور در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در کمیسیون اصل نود تشکیل گردید و مقرر شد پس از بررسی ابعاد موضوع، گزارشی  را جهت قرائت در صحن مجلس شورای اسلامی تهیه و ارائه نمایند . 

برچسب
یادداشت ها
Parameter:224319!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار