مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 26 / April
| | 2018 / 26 / April
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:160
0/0 (0)
داودی مطرح کرد:
[1396/03/28]

کمیسیون اصل نود به تخلف موسسه آرمان رسیدگی می کند  

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور رئیس مجلس تخلفات موسسه اعتباری آرمان در کمیسیون اصل نود پیگیری و رسیدگی می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت داود محمدی اظهارکرد: در جلسه هفته گذشته مجلس شورای اسلامی رئیس مجلس با توجه به تذکر نماینده درود و ازنا پیرامون تخلف گسترده موسسه اعتباری آرمان از کمیسیون اصل نود، بانک مرکزی و قوه قضائیه خواست پیگیر وضعیت سپرده های مردم درموسسه آرمان باشند تا حقوق افراد ضایع نشود.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: آرمان از جمله موسسه های اعتباری بود که اشکالاتی در آن ایجاد شد و بانک مرکزی و قوه قضائیه نیز به مسائل آن ورود پیدا کردند و کمیسیون اصل نود نیز به طور جدی به تخلفات این موسسه رسیدگی خواهد کرد تا کوچکترین حقی از مردم ضایع نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: مجید کیان پور، نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی هم درنشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری یادآور شده بود طی سه هفته گذشته موسسه آرمان در سه استان لرستان، خوزستان و مرکزی مشکلات زیادی ایجاد کرده از جمله در استان لرستان بیش از 550 میلیارد تومان از سپرده مردم مشخص نیست و این شائبه ایجاد شده که سهامداران موسسه آرمان چگونه مجوز لازم را گرفته اند.

وی تصریح کرد: از طریق کمیسیون اصل نود این موارد قرار است رسیدگی شود و وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز باید پاسخگوی مردم باشد.

به گزارش مهر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: از سوی جناب آقای کیان پور نماینده ازنا درخواست شده تا سهامداران و مدیران موسسه آرمان ممنوع الخروج شوند همچنین اموال منقول و غیرمنقول مورد رسیدگی قرار گیرد تا وضعیت سپرده های مردم روشن شود که ما نیز در این زمینه وارد کار شده ایم.

برچسب
یادداشت ها
Parameter:232572!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار