مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 26 / April
| | 2018 / 26 / April
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:136
0/0 (0)
داود محمدی مطرح کردی:
[1396/03/28]

شناسایی اموال پردیسبان برای تعیین تکلیف سپرده گذاران این پروژه  

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از پیگیری برای تعیین تکلیف سپرده گذاران پروژه پردیسبان خبر داد و گفت: دستگاه قضا در این باره به گونه ای عمل می کند که به میزان سرمایه گذاری افراد در این پروژه اموال شناسایی شود.

داود محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین وضعیت پرونده پروژه پردیسبان گفت: در حال حاضر این پروژه در دستگاه قضا در دست پیگیری بوده و برای احقاق حقوق سپرده گذاران آن اقداماتی در دست اجرا است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست های مجمع نمایندگان استان قزوین در خصوص تعیین تکلیف سرمایه گذاران پروژه پردیسبان افزود: دستگاه قضا در این باره به گونه ای عمل    می کند که به میزان سرمایه گذاری افراد در این پروژه اموال شناسایی شود.

وی ادامه داد: با شناسایی اموال در این پروژه استیفای حقوق سرمایه گذاران صورت خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون اصل نود ادامه داد: پیگیری پرونده پردیسبان به صورت موازی در دستگاه قضا و همچنین مجمع نمایندگان استان قزوین پیگیری می شود تا مشکلات مردم رفع شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروژه پردیسبان 66 طبقه با ارتفاء 230 متر و 5000 واحد تجاری، سالن همایش 5000 نفره، 6 تالار عروسی، پارک برف و یخ – پارک آبی – پارک دلفین – باغ پرندگان –  باغ گل ، باغ موزه مینیاتور ، دریاچه مصنوعی ، سالن های ورزشی تفریحی و سرگرمی های کودکان ونوجوانان ، رستوران گردان و 60 رستوران و محل پذیرایی. تمامی این اطلاعات در سایت رسمی شرکت در مورد  مجموعه ای درج شده که هیچ مقام رسمی به غیر از اداره فرهنگ و ارشاد و اداره مسکن و شهرسازی قزوین اطلاعی از سرنوشت آن ندارد.

برچسب
یادداشت ها
Parameter:232567!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار