مجلس شورای اسلامی
| | 2018 / 26 / April
| | 2018 / 26 / April
صفحه اصلی » اخبار و گزارش » اصل نودم
بازدید:418
0/0 (0)
[1395/11/30]

بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران از چیت چیان و نعمت زاده شکایت کردند  

بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران به دلیل اقدامات مغایر با عرف اسلامی و دیپلماتیک از وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر نیرو به کمیسیون اصل 90 به مجلس شکایت کردند .

به گزارش خبرگزاری بسیج ، بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران به دلیل اقدامات مغایر با عرف اسلامی و دیپلماتیک از سوی نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و چیت چیان وزیر نیرو برای عقد قراردادهای تجاری با سوئد در سفارت این کشور در ایران از این دو وزیر به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کردند.

در نامه بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران خطاب به رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی آمده است: متاسفانه خبری در صدر خبرهای 24 بهمن ماه جلب توجه می کرد که در آن به حضور تنی چند از اهالی دولت در جلسه ای در منزل سفیر سوئد برای عقد قراردادهای تجاری اشاره شده است. حضوری که برخلاف تمام شئون دیپلماتیک انجام شده و مغایر با عرف و اخلاق اسلامی است.

این نامه می افزاید: حضور فاجعه بار دو نفر از اعضای هیات دولت یعنی وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر نیرو به هیچ وجه قابل توجیه و قابل اغماض نیست. حاشا که مردم شهیدپرور ایران اسلامی چنین رفتاری را بپذیرند اینها همه در حالی است که مردم انقلابی استانها و شهرهای مختلفی همچون خوزستان و لرستان در اوج محرومیت ها در روزهای سرد زمستانی دچار برق گرفتگی های مکرر شده و کماکان با مشکلات گرد و خاک و ریزگردها دست و پنجه نرم می کند.

در ادامه این نامه بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران خواستار استیضاح این دو وزیر از سوی نمایندگان مجلس شدند.

برچسب
یادداشت ها
Parameter:225323!model&173 -LayoutId:173 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار